A. Finnbogason A. Finnbogason (fot. PAP/EPA/Daniel Dal Zennaro) Inter Mediolan grając w roli gospodarza pokonał AC Milan 1:0 w... (fot. PAP/EPA/Daniel Dal Zennaro) Inter Mediolan grając w roli gospodarza pokonał AC Milan 1:0 w... We wczorajszym spotkaniu Superpucharu Włoch Inter Mediolan pokonał AS Romę 3-1. I tym samym zdobył... We wczorajszym spotkaniu Superpucharu Włoch Inter Mediolan pokonał AS Romę 3-1. I tym samym zdobył... - Spot został zrealizowany w konwencji mocno trzymającego w napięciu filmowego trailera co wyróżnia... - Spot został zrealizowany w konwencji mocno trzymającego w napięciu filmowego trailera, co wyróżnia... AFP Inter Mediolan odrobił w rewanżu straty z pierwszego meczu z Tottenhamem Londyn i po 90 minutach... AFP Inter Mediolan odrobił w rewanżu straty z pierwszego meczu z Tottenhamem Londyn i po 90 minutach... Fot. Michael Probst AP Sponsorują już Inter Mediolan i właśnie podpisali umowę z Borussią Dortmund.... Fot. Michael Probst AP Sponsorują już Inter Mediolan i właśnie podpisali umowę z Borussią Dortmund.... / fot. FILIPPO MONTEFORTE / źródło: AFP/East News 0 31-01-2014 15:17 Autor: Maciej Kamieński To... / fot. FILIPPO MONTEFORTE / źródło: AFP/East News 0 31-01-2014 | 15:17 Autor: Maciej Kamieński To... Sklep Inter Mediolan Sklep Inter Mediolan fot. AFP PHOTO / źródło: AFP/East News Jose Mourinho nie jest pierwszym trenerem który wygrywa... fot. AFP PHOTO / źródło: AFP/East News Jose Mourinho nie jest, pierwszym trenerem, który wygrywa... Very nice Veryvery nice :] Tybor - 27 May 2007 17:06 Zdejmuj?c barwy W?och i logo klubu jak... Very nice Very,very nice :] Tybor - 27 May 2007, 17:06 Zdejmuj?c barwy W?och i logo klubu jak... Stadion San Siro jest jednym z 27 europejskich stadionów ocenionych na 5 gwiazdek przez UEFA... Stadion San Siro jest jednym z 27 europejskich stadionów ocenionych na 5 gwiazdek przez UEFA... Sklep Inter Mediolan Sklep Inter Mediolan AFP Artjoms Rudnevs zdobył bramkę w towarzyskim meczu z Interem Mediolan. Hamburger SV zremisował z... AFP Artjoms Rudnevs zdobył bramkę w towarzyskim meczu z Interem Mediolan. Hamburger SV zremisował z... Ivan Perisić fot. Paweł Kot Pomocnik Borussii Dortmund Ivan Perisic powiedział po zwycięstwie... Ivan Perisić | fot. Paweł Kot Pomocnik Borussii Dortmund, Ivan Perisic, powiedział po zwycięstwie... Alyssa Milano aktorka piosenkarka - Inter Mediolan Alyssa Milano, aktorka, piosenkarka - Inter Mediolan PAP/EPA Udinese Calcio pokonało na wyjeździe Inter Mediolan 5:2 w meczu ostatniej kolejki włoskiej... PAP/EPA Udinese Calcio pokonało na wyjeździe Inter Mediolan 5:2 w meczu ostatniej kolejki włoskiej... K. Commons K. Commons Moja ulubiona gierka Użytkownik ma aktywny komponent ale nie wybrał jeszcze żadnej gry. Szukaj z... Moja ulubiona gierka Użytkownik ma aktywny komponent, ale nie wybrał jeszcze żadnej gry. Szukaj z... Luis Figo Dodany 29.10.2007 godz. 20:52 przez karol0001 Moj ulubiony pilkarz LUIS FIGO Kategoria:... Luis Figo Dodany 29.10.2007, godz. 20:52 przez karol0001 Moj ulubiony pilkarz LUIS FIGO Kategoria:... fot. PAP dodane 2012-06-15 (06:59) 2 lata 2 miesiące 24 dni 23 godziny i 5 minut temu źródło: wp... fot. PAP dodane 2012-06-15 (06:59) 2 lata 2 miesiące 24 dni 23 godziny i 5 minut temu , źródło: wp... Z powodu słabych wyników uzyskanych w piłkarskiej Serie A w sezonie 2012/13 z funkcji trenera... Z powodu słabych wyników uzyskanych w piłkarskiej Serie A w sezonie 2012/13 z funkcji trenera... Celem działania jest zwiększenie rozpoznawalności marki na rynku międzynarodowym. Rozmowy w sprawie... Celem działania jest zwiększenie rozpoznawalności marki na rynku międzynarodowym. Rozmowy w sprawie... Jedynym klubem który na półmetku fazy grupowej LM zgromadził komplet punktów jest hiszpańska... Jedynym klubem, który na półmetku fazy grupowej LM zgromadził komplet punktów jest hiszpańska...