Zgłoś do usunięcia » Link do komentarza » Odpowiedz 13:54 [11.04.2007] gość JARUZEL MORDERCA SWOJEGO... Zgłoś do usunięcia » Link do komentarza » Odpowiedz 13:54 [11.04.2007] gość JARUZEL MORDERCA SWOJEGO... Adam Waczyński reprezentant Polski koszykarz Trefla Sopot: – Myślę że będzie to udany sezon dla... Adam Waczyński, reprezentant Polski, koszykarz Trefla Sopot: – Myślę, że będzie to udany sezon dla... Agility jest sportem zespołowym a to oznacza że rozwija specjalną więź między przewodnikiem i jego... Agility jest sportem zespołowym, a to oznacza, że rozwija specjalną więź między przewodnikiem i jego... Siatkówka to bezsprzecznie najpiękniejsza dyscyplina zespołowa. Niby zawodniczki pokazują mniej i w... Siatkówka to bezsprzecznie najpiękniejsza dyscyplina zespołowa. Niby zawodniczki pokazują mniej i w... OBOZY LETNIE SPORTOWE OBOZY LETNIE SPORTOWE Szkoła - zakład Szkoła - zakład Szkoła - zakład Szkoła - zakład Moda na wspólne uprawianie sportów oraz aktywne spędzanie weekendów całych rodzin w Polsce trwa.... Moda na wspólne uprawianie sportów oraz aktywne spędzanie weekendów całych rodzin w Polsce trwa.... Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w 18. minucie strzałem głową po centrze z rzutu rożnego... Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w 18. minucie, strzałem głową po centrze z rzutu rożnego,...